Wyszukiwarka

O FIRMIE

British Made Products British Production & Sale!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW. ZAWSZE NAJLEPSZE CENY.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.  

NAJSTARSZY SKLEP INTERNETOWY produktów NUMATIC w Europie Środkowo-Wschodniej /zrzut archiwalny z dnia 26 10 2001 r. ze strony www.eben-hezer.com /

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EBEN-HEZER 2000 - 2017 POLSKA

PHU EBEN-HEZER rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. i była dystrybutorem w branży profesjonalnego utrzymania czystości znanych producentów: Columbus, Nilfisk, Rotowash i innych. Pod koniec 2000 r. wprowadziła do swojej oferty nieznane urządzenia angielskiej produkcji Numatic International. Od początku swojej działalności była niezależną firmą.
Aktualnie oferuje urządzenia Numatic z gwarancją poprzez zakup inteligentny
W ciągu kilku lat począwszy od 2000 r. dzięki zastosowaniu marketingu internetowego EBEN-HEZER z  lokalnej warszawskiej firmy rozszerzył swój zasięg na teren całej Polski zdobywajac zaufanie wielu klientów. Oto jedne z nielicznych udokumentowanych sukcesów PHU EBEN-HEZER w sprzedaży Numatic w Polsce:
Sukcesy EBEN-HEZER PHU w sprzedaży Numatic w latach 2002-2008 przyniosły niespodziewane zmiany:
1) 2008 r. - pracownik Poloru sp. z o.o. p. Krzysztof Mularski, który serwisował sprzedane urządzenia Numatic, w tym EBEN-HEZER  na terenie Śląska otworzył spółkę cywilną pod nazwą Bonus - Czystość
2) 2010 r. - pracownik Poloru p. Bartosz Wiśniewski odpowiedzialny za produkty Numatic (dział wózków i sprzętu do ręcznego mycia) oraz pozycjonowanie w 2007 r. jednej ze stron internetowych EBEN-HEZER zrezygnował z pracy i automatycznie stał się dystrybutorem firmy Polor pod nazwą Haerson z Gdyni 
Obie w/w firmy widząc sukces sprzedaży produktów Numatic przez EBEN-HEZER podobnie korzystały z platformy internetowej w sprzedaży. Począwszy od 2010 r. obie firmy z EBEN-HEZER były w czołówce sprzedaży Numatic w Polsce. Aktywność firmy Polor ograniczała się do zapewnienia serwisu (m.in. dostępności części zamiennych) oraz obsługi bezpośredniej największych firm sprzątających.
Rynek polski stał się drugim co do wielkości po USA rynkiem zbytu produktów Numatic na świecie.
Na skutek konfliktu interesów wewnątrz dystrybutorów i samego Poloru zastosowano restrykcje zmniejszania rabatów firmie EBEN-HEZER PHU oraz ograniczano dostęp do możliwości zakupu urządzeń Numatic.
Dlatego od 2015 r. EBEN-HEZER PHU nawiązało współpracę z kilkoma oficjalnymi europejskimi dealerami producenta Numatic (m.in. z Włoch), którzy zapewniali dostępność towaru i części zamiennych niezbednych do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych bez ograniczeń.
Dalsza polityka dyskryminacyjna Poloru wobec Eben-Hezer PHU oraz próba zaproszenia do mediacji producenta Numatic zakończyła się możliwością zakupu w Polor sp z o o produktów Numatic w cenach katalogowych: /pismo otrzymaliśmy 24 grudnia 2015 r. poniżej/
W 2016 r. firma Polor sp. zoo  rozpoczęła razem z w/w dystrybutorami publikowanie pomówień rzekomo nieuczciwych praktyk EBEN-HEZER. Powodem była próba wyeliminowania PHU EBEN-HEZER z sieci sprzedaży Numatic w Polsce.  W celu przerwania sporu zostało podpisane porozumienie w lutym 2017 r., na mocy którego PHU EBEN-HEZER zrezygnowała z dalszej sprzedaży urządzeń Numatic w zamian za zaprzestanie publikowania w internecie nieprawdziwych oświadczeń nt. nieuczciwych praktyk PHU EBEN-HEZER. 
Porozumienie jednak zostało złamane w listopadzie 2017 r. przez firmę Polor ze Szczecina poprzez ponowne publikacje w internecie nieprawdziwych oświadczeń podobnych sprzed roku. Warto podkreślić, że porozumienie pomiędzy Polor sp z o o a EBEN-HEZER PHU Dariusz Popiński dotyczyło jedynie osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą. W w/w porozumieniu nie ma wzmianki o zakazie sprzedaży częsci zamiennych Numatic oraz serwisowania urządzeń Numatic.
PHU EBEN-HEZER aktualnie zajmuje się serwisem urządzeń Numatic na mocy porozumienia z angielską spółką, która prowadzi sprzedaż urządzeń Numatic na terenie Europy Środkowo - Wschodniej /w tym Polski/.
 
EBEN-HEZER LTD posiada podpisane umowy z oficjalnymi dealerami producenta Numatic, by zapewnić klientom z Europy Środkowo-Wschodniej sprawdzony i pochodzący z legalnego źródła produkt marki Numatic International oraz zabezpieczyć bezpłatne usunięcie ewentualnych i uznanych wad fabrycznych nowych urządzeń Numatic. Gwarancja standardowa wynosi: na odkurzacze i szorowarki 24 m-cy, automaty myjące 12 m-cy, częsci zamienne -  6 m-cy /przy wymianie części w naszym serwisie 12 m-cy).
EBEN-HEZER PHU Dariusz Popiński na mocy upoważnienia angielskiej spółki jest uprawniony do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń Numatic w Polsce jakie zostały sprzedane przez angielską spółkę.
W przeszłości EBEN-HEZER PHU był Autoryzowanym Serwisem urządzeń Numatic, co zostało odnotowane. 

EBEN-HEZER LTD 2018 -  ...

Od 1 listopada 2017 r. urządzenia sprzątające produkcji Numatic International są sprzedawane w sklepie internetowym www.numatic-eh.pl  przez angielską spółkę EBEN-HEZER LTD z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie instruktażu, szkoleń oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie Polski jest firma Eben-Hezer PHU z siedzibą w Warszawie. W przeszłości posiadała status autoryzowanego serwisu Numatic.

EBEN-HEZER LTD (from UK) informs that neither represent is a part nor has any economics bonds with PHU EBEN-HEZER with headquarters in Warsaw.


 Informujemy, że angielska spółka jest zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym w Polsce co oznacza, że działa na równoprawnych zasadach jak polskie spółki i może wystawiać faktury VAT z 23% VAT-em - dla tych klientów, którzy nie posiadają VAT unijnego.

__________________________________
Poniżej starsza wersja publikacji: /sprzed 11 2017 r/
EBEN-HEZER ma siedzibę w Warszawie i jest IMPORTEREM NUMATIC fabrycznie nowych urządzeń. Importowane urządzenia pochodzą z oficjalnej - legalnej sieci autoryzowanych dystrybutorów producenta Numatic International na terenie UE.
 

Od 2000 r. EBEN-HEZER wprowadziła KODEKS ETYCZNYCH ZACHOWAŃ - sprawdź NAS

Od 17 lat EBEN-HEZER odegrał znaczącą rolę w budowaniu marki Numatic w Polsce:

W styczniu 2002 r. EBEN-HEZER uzyskał bezterminowy status Autoryzowanego Dealera Numatic (Certyfikat do pobrania - poniżej).

W latach 2002 – 2015 Eben-Hezer jako Autoryzowany Dealer zajmował czołowe miejsce w sprzedaży ogólnopolskiej urządzeń sprzątających produkcji Numatic, w tym pierwsze miejsce przez wiele lat (udokumentowane dyplomy do pobrania poniżej).

Od 2016 r. EBEN-HEZER jest niezależnym importerem produktów Numatic, który współpracuje z kilkoma oficjalnymi Autoryzowanymi Dealerami producenta Numatic na terenie UE.

W 2014 r. stał się wnioskodawcą - inicjatorem powołania nowego zawodu operatora maszyn czyszczących przez Departament Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (pismo do pobrania poniżej)

W 2011 r. wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych nr ewid. 2.14/00129/2011 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie i prowadzi szkolenia i warsztaty doskonalenia zawodowego na terenie całego kraju.

Eben-Hezer zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski i dokłada wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług.

 ***

EBEN-HEZER doradzał, wdrażał technologie utrzymania higieny u wielu klientów na terenie całego kraju. W podanej liście są tylko niektóre firmy, które są lub były naszymi klientami - REFERENCJE (możemy udostępnić referencje na życzenie naszych klientów).
***       ***        ***         ***       ***       ***       ***       ***       ***        ***          ***
GWARANCJA I SERWIS "W EBEN-HEZER NA 5+"
1) oferowane w sprzedaży produkty Numatic są fabrycznie nowe, fabrycznie zapakowane i podlegają gwarancji zgodnie z informacją podaną na stronie producenta Numatic - tzn. automaty myjące - 12 m-cy, odkurzacze i szorowarki jednotarczowe - 24 m-ce, wózki hotelowe i serwisowe - 12 m-cy, części serwisowe i akcesoria - 6 m-cy.
2) urządzenia są naprawiane przez wyspecjalizowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem posiadających autoryzację innych producentów urządzeń (np. Nilfisk itd.). Nie wysyłamy urządzeń w celu naprawy poza granice kraju.
3) Na naprawy serwisowe wystawiamy faktury na podstawie których masz gwarancję na wymienioną część 6 m-cy. 
4) urządzenia są naprawiane przy użyciu oryginalnych części lub za zgodą klienta fabrycznie nowych zamienników - tańszych (czasami nawet o 50%) z gwarancją min. 6 m-cy.
5) Okres gwarancji na urządzenia Numatic w dniu zakupu może ulec wydłuzeniu do 5 lat dla profesjonalistów oraz konsumentów za dodatkową odpłatnoscią (za każdy rok od standardowej gwarancji 10% wartości - spytaj sprzedawcy o szczegoły).
+ dodatkowo doradztwo w zakresie wyboru urządzeń sprzątających zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta: trwałość, koszt części zamiennych, informacja o wydajności, żywotności modeli, mocnych i słabych punktach każdego modelu Numatic oraz tzw. nowości wg opinii i doświadczeń zagranicznych dystrybutorów Numatic itd. z racji 17 letniego doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń Numatic na terenie całego kraju.
Importer posiada własny serwis oraz zapewnia, że naprawy gwarancyjne są wykonywane z wykorzystaniem oryginalnych części Numatic w ramach współpracy z oficjalnymi autoryzowanymi dystrybutorami producenta na terenie UE.
 

There are important facts about Eben-Hezer company 2000-2017:

- initiator of introducing in the Ministry of Labour new profession - cleaning machines operator – more info (www.omc.edu.pl).

- leads trainings base on own authorship and colaborates with private and state companies.

- offers cleaning machines sales and rent

- independent company from beginning which creates new marketing strategies to develop professional cleaning technologies

- provides warranty and after sales service situated in the centre of Warsaw (near Chopin airport)

- has been using web-based sales since 2001
Znajdź nas na G+ Znajdź nas na Facebook
Eben Hezer PHU Numatic Warszawa

Eben-Hezer
Maszyny Czyszczące

ul. Wasilkowska 12C
04-938 Warszawa

Maszyny czyszczące Numatic

Import
Export

Tel. +48 22 872 44 53
tel. GSM: 605 594 240

Sklep Numatic Warszawa
Regulamin sklepu
Bezpieczne płatności


Uwaga, strona używa plików Cookies!
Korzystając ze strony zgadzasz się z zapisami
polityki plików Cookies zawartymi w regulaminie.
Copyright © 2017
Sklep internetowy Quick.Cart