Wyszukiwarka

O FIRMIE

EBEN-HEZER ma siedzibę w Warszawie i jest IMPORTEREM NUMATIC fabrycznie nowych urządzeń. Importowane urządzenia pochodzą z oficjalnej - legalnej sieci autoryzowanych dystrybutorów producenta Numatic International na terenie UE.
 

Od 2000 r. EBEN-HEZER wprowadziła KODEKS ETYCZNYCH ZACHOWAŃ - sprawdź NAS

Od 17 lat EBEN-HEZER odegrał znaczącą rolę w budowaniu marki Numatic w Polsce:

W styczniu 2002 r. EBEN-HEZER uzyskał bezterminowy status Autoryzowanego Dealera Numatic (Certyfikat do pobrania - poniżej).

W latach 2002 – 2015 Eben-Hezer jako Autoryzowany Dealer zajmował czołowe miejsce w sprzedaży ogólnopolskiej urządzeń sprzątających produkcji Numatic, w tym pierwsze miejsce przez wiele lat (udokumentowane dyplomy do pobrania poniżej).

Od 2016 r. EBEN-HEZER jest niezależnym importerem produktów Numatic, który współpracuje z kilkoma oficjalnymi Autoryzowanymi Dealerami producenta Numatic na terenie UE.

W 2014 r. stał się wnioskodawcą - inicjatorem powołania nowego zawodu operatora maszyn czyszczących przez Departament Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (pismo do pobrania poniżej)

W 2011 r. wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych nr ewid. 2.14/00129/2011 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie i prowadzi szkolenia i warsztaty doskonalenia zawodowego na terenie całego kraju.

Eben-Hezer zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski i dokłada wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług.

 ***

EBEN-HEZER doradzał, wdrażał technologie utrzymania higieny u wielu klientów na terenie całego kraju. W podanej liście są tylko niektóre firmy, które są lub były naszymi klientami - REFERENCJE (możemy udostępnić referencje na życzenie naszych klientów).
***       ***        ***         ***       ***       ***       ***       ***       ***        ***          ***
GWARANCJA I SERWIS "W EBEN-HEZER NA 5+"
1) oferowane w sprzedaży produkty Numatic są fabrycznie nowe, fabrycznie zapakowane i podlegają gwarancji zgodnie z informacją podaną na stronie producenta Numatic - tzn. automaty myjące - 12 m-cy, odkurzacze i szorowarki jednotarczowe - 24 m-ce, wózki hotelowe i serwisowe - 12 m-cy, części serwisowe i akcesoria - 6 m-cy.
2) urządzenia są naprawiane przez wyspecjalizowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem posiadających autoryzację innych producentów urządzeń (np. Nilfisk itd.). Nie wysyłamy urządzeń w celu naprawy poza granice kraju.
3) Na naprawy serwisowe wystawiamy faktury na podstawie których masz gwarancję na wymienioną część 6 m-cy. 
4) urządzenia są naprawiane przy użyciu oryginalnych części lub za zgodą klienta fabrycznie nowych zamienników - tańszych (czasami nawet o 50%) z gwarancją min. 6 m-cy.
5) Okres gwarancji na urządzenia Numatic w dniu zakupu może ulec wydłuzeniu do 5 lat dla profesjonalistów oraz konsumentów za dodatkową odpłatnoscią (za każdy rok od standardowej gwarancji 10% wartości - spytaj sprzedawcy o szczegoły).
+ dodatkowo doradztwo w zakresie wyboru urządzeń sprzątających zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta: trwałość, koszt części zamiennych, informacja o wydajności, żywotności modeli, mocnych i słabych punktach każdego modelu Numatic oraz tzw. nowości wg opinii i doświadczeń zagranicznych dystrybutorów Numatic itd. z racji 17 letniego doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń Numatic na terenie całego kraju.
Importer posiada własny serwis oraz zapewnia, że naprawy gwarancyjne są wykonywane z wykorzystaniem oryginalnych części Numatic w ramach współpracy z oficjalnymi autoryzowanymi dystrybutorami producenta na terenie UE.
 

There are important facts about Eben-Hezer company 2000-2017:

- initiator of introducing in the Ministry of Labour new profession - cleaning machines operator – more info (www.omc.edu.pl).

- leads trainings base on own authorship and colaborates with private and state companies.

- offers cleaning machines sales and rent

- independent company from beginning which creates new marketing strategies to develop professional cleaning technologies

- provides warranty and after sales service situated in the centre of Warsaw (near Chopin airport)

- has been using web-based sales since 2001
SZUKAMY DO PRACY/WSPÓŁPRACY NA TERENIE POLSKI - więcej ....
Znajdź nas na G+ Znajdź nas na Facebook
Eben Hezer PHU Numatic Warszawa

Eben-Hezer
Maszyny Czyszczące

ul. Wasilkowska 12C
04-938 Warszawa

Maszyny czyszczące Numatic

Import
Export

Tel. +48 22 872 44 53
tel. GSM: 605 594 240

Sklep Numatic Warszawa
Regulamin sklepu
Bezpieczne płatności


Uwaga, strona używa plików Cookies!
Korzystając ze strony zgadzasz się z zapisami
polityki plików Cookies zawartymi w regulaminie.
Copyright © 2014
Sklep internetowy Quick.Cart