Wyszukiwarka

KONKURSY - NAGRODY

ETYKA W BIZNESIE » KONKURSY - NAGRODY

DRODZY KLIENCI! SZANOWNI KONSUMENCI! 

ORGANIZUJEMY KONKURSY MAJĄCE NA CELU PODNIESIENIE SWIADOMOŚCI KLIENTÓW/KONSUMENTÓW NA TEMAT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU SPRZEDAWCÓW, W TYM STOSOWANIU ETYKI W PRAKTYCE BIZNESOWEJ.

NAGRODAMI GŁÓWNYMI SĄ ODKURZACZE HENRY HVR 200-11 - więcej na Facebook https://www.facebook.com/Odkurzacz-Henry-szuka-domu-282819608530451/

SPRAWDZAMY POPRZEZ ZADANIA KONKURSOWE CZY INFORMACJE - DEKLARACJE PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ SPRZĄTAJACYCH I JEGO IMPORTERÓW W POLSCE ZAMIESZCZONE W INTERNECIE SĄ ZGODNE Z KODEM ETYCZNYCH ZACHOWAŃ.

DO TEGO CELU KORZYSTAMY Z CZTERECH PROSTYCH  PYTAŃ - artykuł do przeczytania tutaj

 

ZADANIA KONKURSOWE - "czy to jest prawda - pierwszy wygrywa"

1. Zadaj pytanie export sales manager w Anglii lub Head of Media at Numatic International DOES NUMATIC FULFILL SOCIAL AND ETHICAL CODE OF CONDUCT? Ten kto pierwszy prześle odpowiedź na e-mail: henryszukadomu@gmail.com wygrywa. Odkurzacz Henry wygrała rodzina z Puszczykowa koło Poznania - szczegoły na Facebook.

2.Czy to jest prawda, że Numatic International spełnia standardy etyczne i równo traktuje dystrybutorów/importerów produktów Numatic w Polsce? Producent Numatic jako jedyny w branży deklaruje to na swojej stronie - zobacz tutaj

3.Jak wiecie obecnie jest 2 importerów Numatic w Polsce: Polor sp. zoo ze Szczecina/Gdyni oraz EBEN-HEZER z Warszawy. Wszystkie pozostałe firmy, sklepy internetowe oferujące produkty Numatic to dystrybutorzy Poloru.

EBEN-HEZER uzyskał certyfikat autoryzacyjny dnia 01.01.2002. UWAGA! Pytanie konkursowe: Od kiedy POLOR ma autoryzację Numatic (dokładna data)? - odpowiedź tylko na Facebooku.

4.Czwarty konkurs z tzw małych aktualnie trwa -zadanie konkursowe - przeprowadzenie analizy zjawisk wg zdjęcia pt lista sklepów Numatic w Polsce. Trzy pierwsze osoby wygrywają kosmetyk samochodowy do wyboru. Mamy pierwszą zwycięzczynie Pani Magdalenę, czekamy na jeszcze dwóch zwycięzców  więcej tutaj

Po zakończeniu w/w konkursu będzie kolejny KONKURS - do WYGRANIA ODKURZACZ HENRY

 ***

 

Znajdź nas na G+ Znajdź nas na Facebook
Eben Hezer PHU Numatic Warszawa

Eben-Hezer
Maszyny Czyszczące

ul. Wasilkowska 12C
04-938 Warszawa

Maszyny czyszczące Numatic

Import
Export

Tel. +48 22 872 44 53
tel. GSM: 605 594 240

Sklep Numatic Warszawa
Regulamin sklepu
Bezpieczne płatności


Uwaga, strona używa plików Cookies!
Korzystając ze strony zgadzasz się z zapisami
polityki plików Cookies zawartymi w regulaminie.
Copyright © 2014
Sklep internetowy Quick.Cart