Wyszukiwarka

GWARANCJA

GWARANCJA - SERWIS GWARANCYJNY - SERWIS POGWARANCYJNY

ZAKUPUJĄC U NAS URZĄDZENIE MASZ GWARANCJĘ NA TEN SPRZĘT OKREŚLONY W FORMIE PISEMNEJ. WARUNKI GWARANCJI SĄ STANDARDOWE - MASZ DO NICH DOSTĘP W NASZYM SKLEPIE - tutaj.

IDEALNA MASZYNA CZYSZCZĄCA  wg opinii naszych klientów POWINNA:

 • BYĆ PROSTA W OBSŁUDZE,
 • WYTRZYMAŁA NA GŁUPOTĘ,
 • MIEĆ MINIMUM ELEKTRONIKI
 • ŻEBY SAMA PRACOWAŁA
 • UŁATWIĆ SZYBKIE I EFEKTYWNE SPRZĄTANIE OSOBOM NIEKONIECZNIE LUBIĄCYM CZYTAĆ DŁUGIE I SKOMPLIKOWANE INSTRUKCJE.

CZY POTRZEBNY JEST W TAKIM RAZIE SERWIS GWARANCYJNY? TAK, BO CHRONI KLIENTA PRZED UKRYTYMI WADAMI LUB BŁĘDAMI PODCZAS MONTAŻU WYTWORZONEGO PRODUKTU. NIESTETY CORAZ CZĘŚCIEJ CZOŁOWI PRODUCENCI KORZYSTAJĄ Z TAŃSZYCH PODZESPOŁÓW, CZĘŚCI ZAMIENNYCH WYPRODUKOWANYCH POZA UE.

>>>>   PORADNIK UŻYTKOWNIKA   <<<<

NA CO UŻYTKOWNIK POWINIEN ZWRÓCIĆ UWAGĘ W CZASIE GWARANCJI ZAKUPIONEGO SPRZĘTU?

 • PRZY NAPRAWDĘ INTESYWNEJ PRACY SILNIKÓW SSĄCYCH NALEŻY WYMIENIĆ SZCZOTKI WĘGLOWE WEWNĄTRZ SILNIKA (KOSZT OK. 30 ZŁ/SZT + ROBOCIZNA) RAZ W ROKU, NORMALNA EKSPLOATACJA - CO 3 - 5 LAT LUB W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW NIGDY

OBJAWY: SŁYSZALNY NIEWŁAŚCIWY TĘPY LUB DŹWIĘCZNY ODGŁOS SILNIKA W CZASIE PRACY LUB/I DŁUŻSZY NIŻ ZWYKLE CZAS PRACY PO WYŁĄCZENIU SILNIKA

 • JAK JESTEŚMY PRZY SILNIKU SSĄCYM NALEŻY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ, ABY WODA LUB PIANA NIE DOSTAŁA SIĘ DO SILNIKA ZA POŚREDNICTWEM WĘŻA SSĄCEGO. JEST TO SKUTEK UŻYWANIA NIEWŁAŚCIWEJ CHEMII WYSOKO PIENIĄCEJ LUB EFEKT PRZEKROCZENIA NORMY STĘŻENIA LUB NIEDBAŁOŚĆ OPERATORA. 

OBJAWY: SPADEK OBROTÓW SILNIKA, ZAPACH SPALENIZNY, BRAK MOŻLIWOŚCI WŁĄCZENIA SILNIKA.

 • WĘŻE NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJOM JEŚLI NIE WYSTĘPUJĄ PRZY ZAKUPIE JAKIEŚ UKRYTE USTERKI W POSTACI NIESZCZELNOŚCI , PO CZASIE NORMALNA EKSPLOATACJA PONIEWAŻ PRZEPŁYWA PRZEZ NIE CHEMIA O WYSOKIM/NISKIM pH
 • USZKODZENIA MECHANICZNE NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI
 • GUMA ZBIERAJĄCA OSUSZAJACA PODŁOGĘ ULEGA NATURALNEMU ZUŻYCIU ŚREDNIO 1KOMPLET W ROKU LUB RZADZIEJ JEŚLI BĘDĄ PRZEKRĘCANE CO MIESIĄC O 180 STOPNI TAK BY RÓWNO ULEGAŁY ZUŻYCIU PO OBU STRONACH. JEST TO OBOWIĄZEK OPERATORA O ILE ZOSTAŁ O TYM POINFORMOWANY PRZEZ SPRZEDAWCĘ.
 • DO ODKURZACZY PIORĄCYCH UŻYWAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZIMNĄ WODĘ (NIGDY POW. 30 st C)
 • ODKURZACZE PIORĄCE MAJĄ POMPY WODY, WYTWARZAJĄ ŚREDNIO 2 BARY CIŚNIENIA, A PIERZE SIĘ CHEMIĄ O ALKALICZNYM pH. PO ZAKOŃCZONEJ PRACY BEZWZGLĘDNIE NALEŻY PRZEPŁUKAĆ WĘŻYKI I SAMĄ POMPĘ ZIMNĄ, CZYSTĄ WODĄ (WOLNĄ OD DETERGENTÓW). INACZEJ CHEMIA SKRYSTALIZUJE SIĘ WEWNĄTRZ POMPY CO ZMNIEJSZY JEJ WYDAJNOŚĆ LUB TRZEBA BĘDZIE JĄ WYMIENIĆ NA NOWĄ ... CZĘSTY BŁĄD UŻYTKOWNIKA. ODKURZACZ PIORĄCY INACZEJ EKSTRAKCYJNY TO URZĄDZENIE SPECJALISTYCZNE I WYMAGA SPECJALNEGO TRAKTOWANIA. UŻYWAMY TYLKO DETERGENTU - PROFESJONALNEJ NISKOPIENIĄCEJ CHEMII W KONCENTRACIE PŁYNNYM. (niskopieniąca to taka, która ma na etykiecie opakowania widoczny obrazek odkurzacza z dyszą piorącą lub w opisie produktowym jest o tym mowa).

NASZYM CELEM JEST TO, BY URZĄDZENIE PRACOWAŁO BEZ PRZESTOJÓW, DLATEGO KŁADZIEMY NACISK NA SZKOLENIA. SERWIS INTERWENIUJE TAM GDZIE MUSI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

WG NASZYCH PONAD 10 LETNICH BADAŃ WYNIKA, ŻE MOŻNA UNIKNĄĆ USTEREK TAM, GDZIE SĄ PROWADZONE REGULARNE SZKOLENIA PERSONELU W ZAKRESIE OBSŁUGI URZĄDZEŃ SPRZĄTAJĄCH NAWET W 70% PRZYPADKÓW.

***

Znajdź nas na G+ Znajdź nas na Facebook
Eben Hezer PHU Numatic Warszawa

Eben-Hezer
Maszyny Czyszczące

ul. Wasilkowska 12C
04-938 Warszawa

Maszyny czyszczące Numatic

Import
Export

Tel. +48 22 872 44 53
tel. GSM: 605 594 240

Sklep Numatic Warszawa
Regulamin sklepu
Bezpieczne płatności


Uwaga, strona używa plików Cookies!
Korzystając ze strony zgadzasz się z zapisami
polityki plików Cookies zawartymi w regulaminie.
Copyright © 2017
Sklep internetowy Quick.Cart